باراد نور

باراد نور
شرکت باراد نور یکی از برند های با کیفیت ایرانی در ضمینه طراحی و تولید انواع محصولات روشنایی می باشد. شرکت باراد تولید کننده انواع چراغ سقفی توکار SMD معروف به پنل ال ای دی بک لایت و دور شیشه،چراغ و پروژکتور ریلی مخصوص ویترین فروشگاهی و براکت مهتابی ال ای دی یا همان قاب مهتابی SMD که بهترین جایگزین برای قاب و چراغ های FPL است که مصرف برق بسیار کم تر و نور بیشتری دارد. محصولات روشنایی بارادنور با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ساخت لامپ و چراغ یعنی ال ای دی تولید می شوند، که باعث افزایش طول عمر قاب مهتابی و چراغ های روشنایی باراد می شود. چراغ ریلی، چراغ SMD بکلایت و دور شیشه گرد و براکت SMD روکار دیواری و سقفی باراد همگی دارای 18 ماه گارانتی بی قید و شرط تعویض هستند.
فروشگاه مکسان کالا نمایندگی فروش شرکت باراد نور در خیابان لاله زار تهران می باشد. خرید و فروش اینترنتی چراغ و پرژکتور LED ریلی بارادنور، پنل ال ای دی بک لایت گرد باراد و چراغ براکت ال ای دی باراد با بهترین قیمت در الکتریکی آنلاین مکسان کالا برای شما عزیزان فراهم شده که میتوانید با بررسی و مقایسه دقیق بین محصولات نور و روشنایی انتخابی مناسب و مقرون بصرفه برای تامین نور پردازی ساختمان، خانه، محل کار، شرکت، رستوران، فروشگاه و پروژه های عمرانی داشته باشید.
همچنین الکتریکی ها، پروژه های ساختمانی، شرکت ها و تمام کسانی که در سراسر ایران میخواهند محصولات روشنایی باراد نور را خریداری کننده میتوانند با فروشگاه مکسان کالا تماس حاصل فرمایند تا از لیست قیمت همکاری و تخفیفات ویژه برخوردار شوند. مکسان کالا پخش عمده و جزئی چراغ ریلی و چراغ اس ام دی دورشیشه و بک لایت باراد را با بهترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن به سراسر کشور عزیزمان ایران انجام میدهد.
انواع باراد نور
انواع باراد نور