ویرا الکتریک

ویرا الکتریک
شرکت «ویرا الکتریک» veera electric، از جمله برترین تولید کنندگان کلید و پریز با نشان استاندارد در ایران میباشد. شرکت ویرا اولین تولید کننده کلید و پریز لوکس تمام شیشه ای در ایران میباشد. کلید و پریز های ویرا همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند؛ بگونه ای که به راحتی قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشند از جمله کلید پریز تمام شیشه ای مدل امگا. لازم به ذکر است کلید و پریز های شرکت ویرا دارای سه سال گارانتی هستند.
فروشگاه مکسان کالا عامل فروش مستقیم و بدون واسطه کلید پریز ویرا الکتریک در خیابان لاله زار تهران می باشد. خرید اینترنتی کلید و پریز های توکار لاکچری و لوکس با بهترین قیمت در الکتریکی آنلاین مکسان کالا (نمایندگی محصولات ویرا الکتریک) برای شما عزیزان فراهم شده که میتوانید با بررسی و مقایسه دقیق بین آنها خرید خوب و مقرون بصرفه ای داشته باشید.
همچنین همکاران عزیز که در سراسر ایران میخواهند کلید و پریز ویرا الکتریک را به فروش برسانند میتواند با شماره فروشگاه مکسان کالا تماس حاصل فرمایند تا لیست قیمت همکاری ویرا و درصد تخفیف های ویژه خدمتشان اعلام گردد. مکسان کالا پخش عمده و جزئی محصولات ویرا با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن به سراسر کشور انجام میدهد.
انواع ویرا الکتریک