آیفون تصویری 4.3 اینچ با حافظه سوزوکی مدل SZ-413MI جدید

کد محصول:  
SZ-413MI

مشخصات فنی

سایز صفحه نمایش: ۴.۳ اینچ
نوع صفحه نمایش: LCD-TFT
صفحه نمایش رنگی: دارد
صفحه نمایش لمسی: ندارد
گوشی: دارد
حافظه: دارد
قابلیت ضبط عکس و فیلم: دارد
قابلیت تنظیم صدای زنگ: دارد
قابلیت ارتباط بین واحد ها: ندارد (فقط ارتباط با نگهبانی)
قابلیت اتصال به پنل دوم: ندارد
اتصال به گوشی قابل حمل: ندارد
سازگاری با: پنل کلیه برند ها بجز تکنما
جنس محصول: ABS
ابعاد محصول: ۵۵*۱۹۵*۲۱۸ میلی متر
کشور سازنده: ایران ( تحت لیسانس سوزوکی ژاپن)

معرفی محصول:

آیفون تصویری SZ-۴۱۳MI سوزوکی با قابلیت حمایت از حافظه خارجی روانه ی بازار شده است که نسبت به مدل بدون حافظه، قسمت پایینی آیفون تصویری به جای چهار دکمه ، هفت دکمه با کاربرد های مختلف و یک شیار برای اضافه کردن کارت حافظه ی خارجی در نظر گرفته شده است و شما می توانید با اضافه کردن کارت SD تا ۱۲۸عکس و ۶۴ فریم ۱۵ ثانیه ای فیلم در درب بازکن خود ذخیره کنید.
در این درب بازکن ارتباط داخلی تنها با واحد نگهبانی مقدور می باشد و آیفون SZ-۴۱۳MI سوزوکی فاقد قابلیت اتصال به دوربین و پنل دیگر است. دربازکن تصویری سوزوکی SZ-۴۱۳MI قابلیت اتصال به یک پنل را دارد و همچنین از ویژگی های خاص این مدل می توان به قابلیت برقراری ارتباط داخلی با گوشی صوتی یا S۴ اشاره کرد.
کلید های تعبیه شده روی درباز کن SZ-۴۱۳MI سوزوکی هرکدام به منظور خاصی طراحی شده است. گوشی آیفون تصویری SZ-۴۱۳MI در سمت راست صفحه نمایش ساخته شده است که باریک بودن گوشی مزیت عمده آن است. این دستگاه در بر گیرنده ۱۰کلید ،۳ کلید روی دستگاه ، شامل کلید مانیتور،کلید ارتباط با نگهبانی ، کلید درب باز کن و هفت کلید قسمت تحتانی به ترتیب از سمت راست شامل باز کردن صفحه منو، کنترل گزینه های منو شامل دو کلید(۲و۳)(ورق زدن فیلم و عکس)T کلید ۴ ظبط ،کلید پنج خارج شدن از منو، کلید ۶ تنظیم صدای زنگ ،کلید ۷ خاموش و روشن کردن است. دو درگاه هم برای اتصال کارت حافظه و هندست می باشد یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ دستگاه می باشد.چراغ کوچک روی ایفون هم  نشانگر روشن یا خاموش بودن دستگاه است.
ارتقاء دربازکن SUZUKI-۴۱۳MI به حمایت از حافظه خارجی به این دستگاه قابلیت دخیره تصاویر و فیلم را افزوده است همچنین قابلیت کار کردن با سویچر مرکزی را دارا ست که از سیم کشی های اظافه جلوگیری می کند. آیفون تصویری ۴۱۳ سوزوکی قابلیت اتصال به یک پنل را دارد دربازکن ۴۱۳MI سوزوکی دارای سوئیچر داخلی است و اگر قرار باشد سیم کشی آیفون ها به صورت سری انجام شود از سوئیچر داخل مانیتور استفاده می شود، همچنین در صورتی که از هر واحد ۴ رشته سیم به پنل زنگ جلوی درب کشیده باشد در این صورت باید پنل مجهز به سوئیچر داخلی باشد. توجه داشته باشید در مجموعه هایی با بیش از ۶ واحد از سوئیچر مرکزی باید استفاده کرد زیرا در غیر این صورت کیفیت صدا و تصویر پایین می آید.

معرفی تولید کننده:

برند معروف سوزوکی نامی آشنا در صنایع مختلف است که با استفاده از تکنولوژی برتر ژاپنی ، در صنعت تولید دربازکن ها برقی سعی در ایجاد محصولاتی با کیفیت و تنوع کرده است ، این برند ژاپنی که کمپانی آن در شرکت سنگاپور واقع شده است وارد بازار تولید آیفون های تصویری شده است.
آیفون تصویری سوزوکی زیرپوش شرکت آلدو قرار داند، آلدو خود یکی از تولید کنندگان بنام صنعت عرضه دربازکن های تصویری می باشد.
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.