درباره ما

فروشگاه اینترنتی لوازم الکتریکی و روشنایی مکسان کالا


فروشگاه مکسان کالا پس از سال‌ها تجربه موفق در بازار الکتریکی خیابان لاله زار تهران برآن شد تا برای آسودگی همکاران و مردم عزیز در شرایطی که به علت مشغله‌های روزمره حضور در بازار و مکان‌های عمومی به نفعمان نیست، فروش محصولات الکتریکی خود را به فضای اینترنت گسترش دهد.
فروشگاه اینترنتی مکسان کالا در نظر دارد مجموعه ای از اجناس گلچین شده‌ی بازار، از لحاظ کیفیت و قیمت را در ویترین خود برای شما به نمایش بگذارد تا بتوانید در فضایی امن و در منزل خود بهترین و مطمئن‌ترین خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است فروشگاه مکسان کالا نمایندگی و عاملیت فروش بسیاری از برندهای مطرح بازار الکتریکی کشور از جمله: هادرون توان، دمنده، پارت برق ایرانیان، آلانور، صنایع روشنایی زانیس، حسیس و... را دارد. شما میتوانید به راحتی و با یک جستجوی ساده در سایت مکسان کالا تمام اطلاعات این محصولات را بیابید و با اطمینان خاطر و آسودگی،لوازم الکتریکی موردنظرتان را خرید کنید.

سیاست کاری فروشگاه ما که رضایت مشتری می‌باشد ما را برآن داشته تا محصولات خود را هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی با بهترین و ارزانترین قیمت دراختیار شما قرار دهیم . همکاران عزیز می‌توانند برای خرید عمده به صورت مستقیم با مدیریت فروشگاه، آقای میرزامحمد در ارتباط باشند. (لطفابرای هماهنگی باشماره تماس‌های درج شده درسایت تماس حاصل فرمایید)​